Евиденциони број пројекта: 2012-2013
Руководилац пројекта:
Време трајања: до године

Пројекат је реализован у оквиру макропројекта Подршка реформи државне самоуправе у Србији 2010-2013., финансиран је од стране SIPU International AB Пројектног фонда за институционални развој (Project Fund for Institutional Development – PROFID). Учесници у пројекту су: Министарство регионалног развоја и локалне самоуправе, Републички геодетски завод, и Географски институт „Јован Цвијић“ САНУ у својству консултанта. Спровођен је фазно, а крајњи резултат је документ предлога Пројектног решења за успостављање Катастра пословне инфраструктуре са акционим планом (фазе успостављања Катастра и Информационог система Катастра пословне инфраструктуре) и Меморандум о сарадњи кључних институција у области израде Катастра пословне инфраструктуре.