Назив догађаја: Промоција пројекта „Интерактивна мапа научних истраживања и постигнућа Јована Цвијића“
Датум одржавања: 14.11.2022. године
Место одржавања: Музеј Јадра, Лозница, Србија
Организатори: Центар за културу „Вук Караџић“, Лозница

У оквиру манифестације „Цвијићеви дани“ 14. новембра 2022. године сарадници Географског института „Јован Цвијић“ САНУ, др Ана Милановић Пешић, др Јована Бранков и Драгољуб Штрбац били су гости Центра за културу „Вук Караџић“ у Лозници. Том приликом учествовали су у промоцији интерактивне мапе научних истраживања и постигнућа Јована Цвијића, која је резултат истоименог пројекта, одобреног и реализованог уз финансијску подршку Министарства културе и информисања Републике Србије. У реализацији овог пројекта заједно су учествовали сарадници Центра за културу „Вук Караџић“ из Лознице и Географског института „Јован Цвијић“ САНУ.

Интерактивну мапу су представиле руководиоци пројекта мср Биљана Радичевић и др Ана Милановић Пешић.

Учесници: Ана Милановић Пешић, Јована Бранков и Драгољуб Штрбац