Датум одржавања: 18.9.2016. до 21.9.2016. године
Место одржавања: конгресна сала Београдског Универзитета, Београд, Србија
Организатори: Географски факултет, Универзитет у Београду
Програм научног скупа: AGENDA FINAL.pdf

Сарадници Географског института "Јован Цвијић" САНУ учествовали су на Међународној научној конференцији "Савремене миграције у свету промена: нове перспективе и изазови" одржаној у Београду, у периоду од 18-21. септембра 2016. године и том приликом представили своје истраживачке радове.

Учесници: Јована Тодорић

Саопштење: Rural gentrification – Challenge and contemporary trend

Коаутори: Марија Дробњаковић

Учесници: Марко Филиповић